Gönderen Konu: Donate Özel Setler:  (Okunma sayısı 105 defa)

Darkmoon

  • Yönetici
  • Yeni Üye
  • *****
  • İleti: 37
    • Profili Görüntüle
Donate Özel Setler:
« : 27 Mayıs 2020, 10:05:25 »
Mortal Pvp Özel Setler:

Mortal Set (Mage & Warlock):Mortal Set Sayfa 1 Büyüleri Resist etme özelliğine sahip olup Satın alındığı günden itibaren 30 gün geçerlidir süre dolduğunda otomatik olarak sistem tarafından otomatik silinmektedir.

  Fiyat: 25 Kredi

Warrior Poison Set: Warrior Poison set isminden de anlaşılacağı gibi poison gerek silah ile gerekse büyü ile size resist saglayarak ilave avantaj sağlayacak bir itemdir. Satın alındığı günden itibaren 30 gün geçerlidir süre dolduğunda otomatik olarak sistem tarafından otomatik silinmektedir.

  Fiyat 35 Kredidir

Warrior Magma Set: Warrior Magma set Flame Strike (oyuncu tabiri ile kal vas) büyüsünü resist ederek ilave avantaj saglayan bir itemdir. Satın alındığı günden itibaren 30 gün geçerlidir süre dolduğunda otomatik olarak sistem tarafından otomatik silinmektedir.

Fiyat 30 Kredi
 
Warrior Energy Set: Warrior Energy Set Energy Bolt ve Harm (An Mani) Büyülerini Resist eder ve savas  esnasında ilave avantaj saglayan bir itemdir. Satın alındığı günden itibaren 30 gün geçerlidir süre dolduğunda otomatik olarak sistem tarafından otomatik silinmektedir.

Fiyat 30 Kredi
 
Mortal Robe (Mage): Mortal Mage Robe sunucunun en özellikli robesidir tıkladıgınızda robeye acılan menuden sececegınız ozelliğe göre size avantaj saglamaktadır.

1- !ci sayfa büyülerin resist etme
2-Hızlı büyü atma seçeneği
3- Flame Strike ve Energy Bolt büyüleri Resist etme
4-Silah Damagelerini azaltma


Yukarıdaki seceneklerden yanlızca birini secebilirsiniz her cıkartıp giyildiğinde seçenek menüsü ekranınıza gelerek yeniden tercih etmeniz gerekmektedir.Satın alındığı günden itibaren 30 gün geçerlidir süre dolduğunda otomatik olarak sistem tarafından otomatik silinmektedir.

    Fiyat 50 Kredi