Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4
1
Yogun gecen bir etkinliği daha gerice bıraktık emeği gecen öncelikle staff ekibime ve katılım sağlayan bütün playerlara teşekkür ederiz.Katılımlara 21:30da basladığımız yaklaşık 1,5 saat süren serüvende bildiğiniz gibi bir galibe yer vardı ve o kişiyi sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.

06.06.2020 1vs1 MORTAL PVP SHARD TURNUVA BİRİNCİSİ LUCİFER STARBEBEĞİM OLMUSTUR KENDİSİNİ TEBRİK EDERİZ.2
Uzun bir süreyi sizlerlerle birlikte geride bıraktık.Sunucunun ilk Pvp turnavası olması nedeniyle ödül konusunda bonkör davranmak istedik.Ödül olarak Belirlenen 150tl değerindeki Donate Kredisi ve 1vs1 pvp özel ödülleri ve kuralları assagıdaki gibidir.

06.06.2020 Cumartesi Günü Saat 21:30da Düzenlenecek olan 1vs1 Turnuva kuralları:

1-Newbie silah,set verobe dısında herhangi bir özel item yasaktır.
2-Silahta poison yasaktır.
3-Pvp potion bag yasaktır (potionları biz vereceğiz)
4-Poi Bow,Critical Bow,+12,1,+15 Bow yasak olup Elven bow serbesttir.
5-Loot Yasaktır.


Pvp Bag İle Verilecek Olan Potin ve Bandajlar 4er adet olup her müsabaka sonrası stafflar tarafından yenilenecektir.Saat 21:30da Açılacak olan Gateden actıon bag özel silah ve itemlerle geçişiniz mümkün olmayacaktır.Süre dolduğunda Page ile de herhangi bir katılım sağlanmayacaktır.

06.06.2020 1vs1 Pvp Ödülleri:

150tl değerinde .donate yazarak özel itemler almanızı sağlayacak kredi.Alabileceğiniz İtemler Özellikleri Ve Fiyatları için Tıklayınız.http://www.mortal.gen.tr/forum/index.php?topic=6.0

1vs1 Birincilik Robesi özel renkli newbie
1vs1 Birincilik Bineği özel renkli
35m Değerinde Guild Stone
30m Check
Safe Alanda İsmi Yazılı Statue


Kural İhlalinde İhlale Sebeb olan playerımız Diskalifiye edilecektir.Simdiden Bütün Playerlarımıza Başarılar Dileriz Mortal Pvp Shard Yönetim Ekibi.
3
Mortal Sistemler / Online Mesaj Sistemi
« Son İleti Gönderen: Darkmoon 31 Mayıs 2020, 14:09:48 »
Bildiğiniz üzere sunucuda aktif bircok dialog kısmı mevcuttur fakat biraz farklı olmasını dusunerek gelistirdiğimiz online mesaj ile daha basit bir hale getirmeye çalıştık.

Çalışma seklinden bahsedecek olursak: .online yazıyoruz ve karsımıza sunucuda aktıf olan player ve staff lıstesı gelıyor sagındakı kısımda ise 2 secenek cıkıyor 1.si Yerinizi gizlemenize veya acmanıza yaramakta 2.si ise özel mesaj açıp kapatmaya yarıyor allttaki resimden inceleyebilirsiniz.

.online komutuyla acıtgımızda karsımıza gelecek ekran asagıdakı gıbıdır,Eger nick name onunde mesaj butonu acık ise mesaj yollamanız icin karsınıza alttakı gibi ekran gelecektir ve buraya mesajınızı yazarak gondermeniz yeterlidir.


Bana gelen mesajlara nasıl bakabilirim diyorsanız  .mesaj yazarak mesajlarınızı okuyup silebilirsiniz.Unutmayınız ki oyun ici kufur hakaret vb durumlarda cezai işlem uygulanmaktadır.

4
Mortal Sistemler / Anket Sistemi
« Son İleti Gönderen: Darkmoon 31 Mayıs 2020, 13:51:12 »
Merhabalar anket sistemi oyun icerisinde staff ekibinin hazırladıgı fikrinizi almayı amaclayan bir sistemdir.Oyun içerisinde .anket yazarak oyunuzu kullanabilirsiniz.

5
Market İtemleri ve Ücretler / Donate Evler
« Son İleti Gönderen: Darkmoon 27 Mayıs 2020, 10:15:16 »

Donate Evleri:

Castle: Castle Sunucunun Enbüyük Kalesidir.Satın alındığı andan itibaren süresiz bir sekilde sahip olabilirsiniz.Sunucuda sadece Kredi ile satılmakta olup itibar açısından büyük öeneme sahip olmanızı sağlayacaktır.

  Fiyat 50 Kredi

Keep: Keep Satın alındığı andan itibaren süresiz bir sekilde sahip olabilirsiniz.Sunucuda sadece Kredi ile satılmakta olup itibar açısından büyük öeneme sahip olmanızı sağlayacaktır.

Fiyat 40 Kredi

Tower: Keep Satın alındığı andan itibaren süresiz bir sekilde sahip olabilirsiniz.Sunucuda sadece Kredi ile satılmakta olup itibar açısından büyük öeneme sahip olmanızı sağlayacaktır.

Fiyat  30 Kredi
6
Market İtemleri ve Ücretler / Donate Özel Setler:
« Son İleti Gönderen: Darkmoon 27 Mayıs 2020, 10:05:25 »
Mortal Pvp Özel Setler:

Mortal Set (Mage & Warlock):Mortal Set Sayfa 1 Büyüleri Resist etme özelliğine sahip olup Satın alındığı günden itibaren 30 gün geçerlidir süre dolduğunda otomatik olarak sistem tarafından otomatik silinmektedir.

  Fiyat: 25 Kredi

Warrior Poison Set: Warrior Poison set isminden de anlaşılacağı gibi poison gerek silah ile gerekse büyü ile size resist saglayarak ilave avantaj sağlayacak bir itemdir. Satın alındığı günden itibaren 30 gün geçerlidir süre dolduğunda otomatik olarak sistem tarafından otomatik silinmektedir.

  Fiyat 35 Kredidir

Warrior Magma Set: Warrior Magma set Flame Strike (oyuncu tabiri ile kal vas) büyüsünü resist ederek ilave avantaj saglayan bir itemdir. Satın alındığı günden itibaren 30 gün geçerlidir süre dolduğunda otomatik olarak sistem tarafından otomatik silinmektedir.

Fiyat 30 Kredi
 
Warrior Energy Set: Warrior Energy Set Energy Bolt ve Harm (An Mani) Büyülerini Resist eder ve savas  esnasında ilave avantaj saglayan bir itemdir. Satın alındığı günden itibaren 30 gün geçerlidir süre dolduğunda otomatik olarak sistem tarafından otomatik silinmektedir.

Fiyat 30 Kredi
 
Mortal Robe (Mage): Mortal Mage Robe sunucunun en özellikli robesidir tıkladıgınızda robeye acılan menuden sececegınız ozelliğe göre size avantaj saglamaktadır.

1- !ci sayfa büyülerin resist etme
2-Hızlı büyü atma seçeneği
3- Flame Strike ve Energy Bolt büyüleri Resist etme
4-Silah Damagelerini azaltma


Yukarıdaki seceneklerden yanlızca birini secebilirsiniz her cıkartıp giyildiğinde seçenek menüsü ekranınıza gelerek yeniden tercih etmeniz gerekmektedir.Satın alındığı günden itibaren 30 gün geçerlidir süre dolduğunda otomatik olarak sistem tarafından otomatik silinmektedir.

    Fiyat 50 Kredi
7
Mortal İtem ve Npcler / TAŞINDI: Donate Binekleri:
« Son İleti Gönderen: Darkmoon 27 Mayıs 2020, 09:40:32 »
8
Market İtemleri ve Ücretler / Donate Özel Eşyalar
« Son İleti Gönderen: Darkmoon 27 Mayıs 2020, 09:39:15 »

Mortal Pvp Shard Donate Özel Eşyalar:

Warrior Protection Shield:Mortal Pvp Donate sistem özel itemlerinden biri olan bu item satın alındıgı gun saat ve dk dan itibaren 30gün süre ile kullanabileceğiniz newbiefield bir itemdir.Ayrıca bu iteme sahip olan playera +100armor vermektedir.

Fiyat 8 Kredi

Mortal Spear: Mortal Spear sunucudaki en güçlü ve ilave özellikleri olan bir silahtır.Ek olarak yanma ve 3de 1 ihtimalle +20 ek hasar vermektedir bu item alındıgı gün saat ve dk itibariyle 30gün boyunca sahip olabileceğiniz bir itemdir.


Fiyat 10 Kredi


Mortal Katana:Mortal Katana sunucudaki en güçlü ve ilave özellikleri olan bir silahtır.Ek olarak yanma ve 3de 1 ihtimalle +20 ek hasar vermektedir bu item alındıgı gün saat ve dk itibariyle 30gün boyunca sahip olabileceğiniz bir itemdir.

Fiyat 10 Kredi
9
Market İtemleri ve Ücretler / Donate Binekleri:
« Son İleti Gönderen: Darkmoon 26 Mayıs 2020, 22:21:16 »
Mortal Pvp Donate Binekleri ve Özellikleri:

Donate Binekleri:HellHorse: Hellhorse saldırdıgı düşmanına vurdugu damage ilave olarak 3te 1 ihtimalle +20 ek hasar verirken aynı zamanda da yakar.

Fiyatı: 25 Kredidir

Trex: Trex Sunucunun En güçlü bineklerinden birisidir, saldırdıgı dusmana ilave kanama vererek savas esnasında size ekstra avantaj sağlamanızda etkili olacaktır.

Fiyatı: 60 KredidirCu Sidhe: Cu Sidhe Sunucunun En güçlü bineklerinden birisidir, saldırdıgı dusmana ilave kanama vererek savas esnasında size ekstra avantaj sağlamanızda etkili olacaktır.

Fiaytı: 40 KredidirUndead Horse: Undead Horse Sunucuda ilave özellikli olan bir binektir sahibine +20armor vererek savasta extra avantaj sağlamantadır.


Fiyatı:45 Kredidir


Hiryu:Hiryu sunucudaki bir diğer güclu binektir görselliğin yanı sıra ilave özelliğe sahip bir binbektir.  Fiyatı:20 Kredidir.

NOT: DONATE BİNEKLERİ SÜRELİ DEĞİLDİR ÖLDÜĞÜ TAKTİRDE YENİDEN KREDİ İLE ALMANIZ GEREKİR!

10
Genel Tartışma / TAŞINDI: Giriş
« Son İleti Gönderen: Darkmoon 11 Mayıs 2020, 11:44:54 »
Bu konu [Yardım Alanı ] isimli bölüme taşınmıştır.

[Yardım Alanı]
Sayfa: [1] 2 3 4